Garnuszek pl

Kancelaria Notarialna Kraków

Planujesz zakup działki rekreacyjnej położonej na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych? Wzór umowy przekazania praw do działki rekreacyjnej znajdziesz w Internecie lub otrzymasz w sekretariacie ogródków działkowych.

Musisz wiedzieć, że zakup takiej działki nie wymaga sporządzenia umowy kupna-sprzedaży w formie aktu notarialnego, wymagane jest jedynie samo poświadczenie podpisów pod umową, które wykona Kancelaria Notarialna Kraków to właściwe miejsce, jeśli szukasz notariusza, który zajmie się poświadczeniem podpisów. Do biura notarialnego musisz wybrać się ze sprzedającym i wypełnioną umową. Notariusz sprawdzi waszą tożsamość z dowodem osobistym i poświadczy, że własnoręcznie podpisaliście umowę przekazania praw do działki.

Poświadczenie jednego podpisu to zwykle koszt 20 zł netto, choć w przypadku większej ceny działki może on wzrosnąć do 1/10 maksymalnej stawki, która należałaby się w przypadku dokumentu sporządzonego w formie aktu notarialnego. Poświadczoną umowę musisz dostarczyć do prezesa ogródków działkowych.

Najnowsze wpisy o finansach i biznesie:

Kancelaria Notarialna Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Biuro ksiegowe UK
Next article
Szkolenia biznesowe
About the author